Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

Testy na prawo jazdy 2020

OFICJALNE TESTY NA PRAWO JAZDY 2020 ZDAJ ZA PIERWSZYM RAZEM Oficjalna baza pytań egzaminacyjnych wra...

Free

Store review

OFICJALNE TESTY NA PRAWO JAZDY 2020

ZDAJ ZA PIERWSZYM RAZEM

Oficjalna baza pytań egzaminacyjnych wraz z odpowiedziami i wyjaśnieniami na wszystkich twoich urządzeniach

Z aplikacją nauka do egzaminu jest bajecznie prosta. Możesz na przykład dodawać do ulubionych dowolne pytania, aby jeszcze skuteczniej się uczyć. Zacznij uczyć się w drodze do szkoły, a dokończ po lekcjach. Aplikacja sama zapamięta na jakim pytaniu skończyłeś naukę. Nie potrzebujesz dostępu do Internetu, z testami możesz wybrać się w każde miejsce, a to znaczy, że w każdej chwili możesz zrobić powtórkę przed egzaminem.

Masz dostęp do oficjalnej bazy pytań egzaminacyjnych. Takiej samej jak ta, która została przekazana Wojewódzkim Ośrodkom Ruchu Drogowego do stosowania podczas egzaminów państwowych, tyle tylko, że z odpowiedziami i wyjaśnieniami.

Oficjalne pytania - oficjalna baza pytań na 2020 rok, zatwierdzona przez MIiR i stosowana podczas egzaminów państwowych w ośrodkach WORD.

Prosty interfejs – Ucz się z łatwością dzięki intuicyjnemu interfejsowi w stylu Material Design

Wszystko w jednym miejscu – Jedna aplikacja daje Ci dostęp aż do 5 kategorii (A, B, C, D, T)

NAUKA - Przeglądaj pytania dostępne dla danej kategorii. Gdy zaznaczysz odpowiedź aplikacja poinformuję cię czy zaznaczyłeś prawidłową. Możesz też od razu dowiedzieć się jaka jest prawidłowa odpowiedź, wystarczy kliknąć na ikonę '?'

EGZAMIN - Wygląda dokładnie tak jak egzamin państwowy. Obejmuje 20 pytań z wiedzy podstawowej i 12 pytań z wiedzy specjalistycznej w zakresie poszczególnych kategorii prawa jazdy. Każde pytanie zawiera tylko jedną prawidłową odpowiedź. Suma możliwych do uzyskania punktów wynosi 74. Aby zdać egzamin teoretyczny zdobądź co najmniej 68 punktów.

W darmowej wersji masz dostęp do 300 pytań. Oficjalna baza pytań egzaminacyjnych zawiera 3000 pytań dla wszystkich kategorii razem.

Odblokuj wszystkie pytania i ciesz się dostępem do pełnej oficjalnej bazy pytań egzaminacyjnych wraz z odpowiedziami i wyjaśnieniami gdziekolwiek jesteś.

Ucz się, rozwiązuj egzamin, dodawaj pytania do ulubionych i analizuj swoje postępy na komputerze. Wejdź na naszą stronę https://zapierwszymrazem.pl

Store rating

3

out of

3156 reviews

Size

70.0 MB

Last update

Dec. 31, 2019

Read more