Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

Nowy Sącz

Królewskie Miasto Nowy Sącz zaprasza! Z przyjemnością oddajemy nowo powstałą aplikację miejską, która zo...

Free

Store review

Królewskie Miasto Nowy Sącz zaprasza!

Z przyjemnością oddajemy nowo powstałą aplikację miejską, która została stworzona z myślą o gościach i turystach odwiedzających nasze piękne Królewskie Miasto Nowy Sącz oraz Sądeczanach. Przedstawiamy nowoczesny, zintegrowany system informacji turystycznej Nowego Sącza. Oprawiony w nowoczesny graficzny design, który pomoże zapoznać się z miastem i jego walorami.

Aplikacja Nowy Sącz to szereg praktycznych narzędzi informacyjnych:

1. Szlaki tematyczne - To zakładka przygotowana przede wszystkim z myślą o tych, którzy chcieliby w ciekawy sposób zwiedzić miasto Nowy Sącz i zapoznać się z jego historią. Tryb lokalizacji „Pieszo” lub „Samochodem” ułatwia celne dotarcie do konkretnego miejsca.

2. Atrakcje – Zbiór informacji o najważniejszych obiektach znajdujących się na terenie miasta Nowego Sącza. Ekran filtrujący szybko wskaże kryterium wyszukiwania: muzea, zabytki, galerie wystawiennicze, miejsca dla dzieci itp.

3. Wydarzenia – Podręczny kalendarz wydarzeń, dzięki któremu łatwo możemy sprawdzić, jakie imprezy zaplanowano w danym dniu, by po zapoznaniu się z ofertą organizatora, wybrać się z przyjaciółmi.

4. Noclegi i Gastronomia – Zakładka skierowana nie tylko do turystów, którzy szukają dogodnego miejsca noclegowego, ale również dla tych, którzy chcieliby w szybki sposób dotrzeć do konkretnego miejsca gastronomicznego. Kto przynajmniej raz nie borykał się z problemem znalezienia odpowiedniej kawiarni czy jadłodajni? Dzięki odpowiednio zorganizowanym informacjom, każdy znajdzie to, czego szuka.

5. Wiadomości z Miasta Komunikaty i wydarzenia z Nowego Sącza, dzięki którym będziesz na bieżąco. Sprawdzisz co się wydarzyło i co się wydarzy oraz jak Nowy Sącz się rozwija i kto w jego rozwoju uczestniczy.

6. Infrastruktura – To zakładka, która dzięki lokalizacji i mobilnym mapom umożliwia szybkie odszukanie takich obiektów znajdujących się na terenie miasta jak: apteki, lecznice dla swojego pupila, parkingi czy najbliższej stacji paliw.

7. Wydarzenia polecane – W łatwy sposób będziesz miał dostęp do najpopularniejszych i najciekawszych wydarzeń, jakie zaplanowano na terenie miasta.

Zaimplementowaliśmy również system powiadomień push, który na ekranie wyświetli informacje o obiektach w pobliżu.

Aplikacja została tak zaprojektowana, aby działała w dwóch trybach, zarówno on-line jak i off-line (do pierwszego uruchomienia niezbędne jest połączenie on-line). Ponadto została wyposażona w kilka przydatnych funkcji, które będą na co dzień użyteczne dla każdego posiadacza, są to między m.in. 7 dniowa pogoda, możliwość wykonania telefonów alarmowych bezpośrednio z poziomu aplikacji oraz zgłoszenie zagrożenia do odpowiednich służb.

Mamy nadzieję, że aplikacja spełni oczekiwania i stanie się pomocnym towarzyszem podróży po Nowym Sączu!

Last update

April 14, 2020

Read more