How we use cookies: This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience and to deliver advertising messages and offers on the website that are relevant to you. To read more about the cookies we use and to change your settings see our cookies policy

Freapp results for Filma Me Titra Shqip Te Fundit - 16 results in our Apps Database
 1. ...filmat e fundit të kinemasë botërore me titra shqip me kualitet të lartë. Ne jemi një grup zhvilluesish dhe përkthyesish që mundësuam këtë aplikacion për ju. Ne përpiqemi që tua mundësojmë filmat në ...
 2. Filma vizatimor dhe te animuar ne gjuhen Shqipe dhe ne gjuhe te huaj.Peralla te ndryshme etj. Ky aplikacion munsdon lidhje me kanalet e YouTube ne te cilat shfaqen filma te animuar. Kur te klikoni n...
 3. ...filma me cilesi superiore. Teknologjite e perdorura nga flixster.al jane fjala e fundit e arritjeve ne fushen e internetit. Ne Ofrojme filma HD dhe per her te pare ne shqiperi edhe ne bote OFROJME FIL...
 4. ...met e fundit nga tere trevat shqiptare, nga telefoni juaj. Zgjidhni burimet e informacionit qe preferoni, dhe lexoni ne menyren me te shpejte dhe te thjeshte tere lajmet dhe artikujt e fundit te ofru...
 5. ...te gjitha trevat Shqiptare : Kosove, Shqiperi, Maqedoni. Mbi 50 Kanale Sportive. Shume Kanale FIlmash, Dokumentare, Muzike, DHE RISI NGA NE ESHTE RETH 2000 FILMA me Titra SHqip qe mund ti leshoni d...
 6. ...te shkruani sa me lehte - teme unike per tastieren qe te dallohet shqipja :) ne baze te intresimit per kete program, do analizohet mundesia e krijimit te tastieres bazuar mbi versionet e fundit, e...
 7. ...Shqip. Ky aplikacion eshte nje kuiz ne te cilin ka pyetje nga sfera te ndryshme dhe ju mundson ce te testoni dijen tuaj ne sfera te ndryshme. Se shpejti edhe me me shume pyetje te reja.
 8. ...me te famshme shqiptare live nga telefoni juaj. Me nje klikim te thjeshte mund te ndiqni lajmet, muziken dhe tere transmetimet e televizioneve me te famshme shqiptare live.
 9. ...shqip eshte nje program mbi humorin dhe thenie per te qeshur me humorin tone. Ju urojme argetim dhe qeshje pa fund. QESHJA TE ZGJAT JETEN SHAKONI APP E RI : http://play.google.com/store/apps/detail...
 10. ...me, jeni te lutur te shkruani nje email, e jo te vendosni nje yll te vetem me komente te padobshme. Vetem me ndihmen tuaj, ky aplikacion mund te behet me i mire, e te arrije nivele me te larta.
 11. ...me të ndryshme të informacionit dhe të lexoni artikujt që ju dëshironi. UI (user interface) e "di News Feeder " është dizejnuar me për t’iu përshtatur me dimensione të ndryshme të ekranit. N...
 12. ...me Shqip, Lajmet e fundit nga mediat shqiptare nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe nga gjithe bota, lexoni per Lajme,Kuriozitete, Sport, Teknologji, Showbiz, Humor etj. * Lajmet e fundit nga 19 webf...
 13. ...shqip-gjermanisht dhe anasjelltas. Aplikacioni esht falas per tu perdorur dhe punon vetem me celular te konektuar ne internet.
 14. ...Shqip - loje e ngjajshme me lojen e famshme "Who wants to be a Milionaire". Permban nje numer te madh pyetjesh. Kenaquni duke u argetuar deri ne maksimum dhe vleresojeni sipas mendimit tua...
 15. ...te shikoni tv shqip ne android. Ne Fillojm me disa kanale por synimi ynë esht qe të shtojmë tjera ne menyr legale duke bashkëpunuar me tv kompanit. Shikim të Këndshem.
 1. GO Launcher 5 has arrived! Its UI and UX has been recreated from bottom to top. Enjoy simple and intelligent new mobile experience, or start customizing the looking and feel in your own way. GO Launcher EX ...

 2. Diamond Digger Saga, from the makers of Candy Crush Saga & Farm Heroes Saga! Can you dig it? Join Diggy as you dig through diamonds and unearth special treasures. Epic adventures await you in the lands of ...

 3. ZERO, the smallest, fastest, perfect launcher! ★ Super small 3D engine with unparalleled 3D effects ★ Super fast speed with 0.2 seconds to launch ★ Super rich FREE premium themes and wallpapers We start from ZERO and ...

 4. BECOME THE MASTER OF THE ARENA ! Choose your 5 heroes team among more than 120 different heroes ! Throw your battle dices to trigger their abilities and destroy your opponents. Obtain new heroes, make them evolve ...

 5. Construct decks, unleash awesome combos, and compete for total domination in this completely FREE TO PLAY strategy title brought to you by R2Games. Cast & Conquer is an epic new deck building card game with over 1000 ...

 6. All news, blogs and social media feeds in one simple interface. Choose your topics, media, social networks, and blogs or just pick the editor’s choice. Read publications in Anews or go straight to the original source. Handy ...

 7. WORLD'S MOST POPULAR, FREE ANDROID OFFICE APP OVER 300 MILLION USERS AND 490,000 GOOGLE PLAY REVIEWS! FULLY COMPATIBLE WITH MICROSOFT WORD, POWERPOINT AND EXCEL VIEW AND EDIT OFFICE DOCUMENTS, PRESENTATIONS AND SPREADSHEETS ON ANY ANDROID DEVICE OPEN ...