Lig Radyo

Ocak 2006'da yayın hayatına başlayan Lig Radyo, günümüzde Marmara Bölgesi'ndeki 10 merkezden yaptığı yayınlarl...

Free

Store review

Ocak 2006'da yayın hayatına başlayan Lig Radyo, günümüzde Marmara Bölgesi'ndeki 10 merkezden yaptığı yayınlarla geniş dinleyici kitlesini spor ve müzikle buluşturmaktadır. Lig Radyo, bu özelliğiyle Türkiye'nin en büyük bölgesel radyosu konumundadır.

Lig Radyo aynı zamanda uydu alıcısı ve www.ligradyo.com.tr adresinde hizmet veren internet sitesi ve mobil cihaz uygulamaları aracılığıyla dinleyicilerine dünya çapında erişim olanağı sağlamaktadır.

Lig Radyo, Türk Özel Radyolar Tarihi'nde de önemli bir ayrıcalığa sahiptir. 2007/2008, 2008/2009 sezonlarında özel radyolar tarihinde bir ilki gerçekleştirerek Turkcell Süper Lig'in resmi radyo yayıncısı olmuştur.

Mikrofon açıldıktan sonra renk körlüğüne düşmeyen deneyimli programcıları, dinamik yayın anlayışı, hızlı, doğru ve
tarafsız habercilik bakışı, futbolun bir eğlence; sporun hayat olduğu felsefesine inanmış radyoculuk ilkesiyle Lig Radyo; kaliteli yayıncılık ve saygın reyting peşindeki koşusuna devam etmektedir.
Lig Radyo ayrıca, daha geniş bir kitleye hitap eden güncel pop müzik ve spor programlarıyla da diğer tematik radyo istasyonlarından ayrılmaktadır.

Türkiye'nin spor radyosu...

Store rating

3

out of

171 reviews

Size

965.0 KB

Last update

Feb. 19, 2016

Read more